Volná místa

 • Reinsurance & Capital Advisory

  Víte, že existuje i pojištění pro pojišťovny? Říká se tomu zajištění. Zajímá vás to? Přidejte se k nám!

 • Risk Advisory

  Z důvodu ekonomických, demografických a geopolitických změn se firmy potýkají s vysokou mírou nepředvídatelnosti. Chcete patřit do týmu, který jim nabízí poradenství v oblasti rizik? Přidejte se k nám.

 • HR Advisory

  Vše je o lidech a na zaměstnancích záleží. Proto firmám pomáháme dosahovat lepších obchodních výsledků s důrazem na roli zaměstnanců ve společnosti.

Nenašli jste se?

Momentálně nenabízíme žádnou pozici, která by vás zajímala? Nevadí.
Třeba se brzy něco uvolní. Nechte nám pro tento případ své CV a my se vám ozveme hned, jakmile pro vás něco najdeme.

Poslat životopis

Výběrové řízení

 1. Pošlete nám svůj životopis, nebo odkaz na LinkedIn, a připojte pár vět o tom, proč vás daná pozice zajímá.

 2. Pozveme vás na dvě až tři setkání. Potkáte svého šéfa, zástupce z HR a seniorního kolegu nebo třeba i generálního ředitele.

 3. Jsme zvědaví na to, co znáte, umíte, co vás baví a zajímá. Využíváme případové studie, abychom vám více přiblížili, čeho se naše práce týká.

 4. Pokud vše klapne, domluvíme se na datu nástupu a podpisu smlouvy. Pak už se jen budeme těšit, až nastoupíte a přidáte se do našeho týmu.

Adaptace

Víme, že nástup do nové práce a kolektivu není úplně snadný. Na začátku vás proto čeká úvodní dopoledne, kdy vás seznámíme s fungováním firmy.
Potkáte členy HR týmu, IT tým, svého manažera a tým, do kterého budete patřit. Seznámíte se s našimi systémy a projdete prvním školením.
Předáme vám individuální adaptační plán, který vás seznámí i s vaším mentorem. Najdete zde přehled úvodních školení, cílů a úkolů tak, abychom vám co nejvíce usnadnili nástup a vaše první měsíce u nás.