Proč Aon

Život je plný rizik – od hurikánů po zemětřesení,
od terorismu po kybernetické útoky.
Nedají se kontrolovat, umíme je ale řídit.
Přidejte se k nám a zjistěte více o světě řízení rizik,
pojištění a zajištění.

Vážíme si lidí

Vážíme si lidí, kteří u nás pracují. Umožňujeme jim proto řadu různých školení, podporujeme jejich vzdělávání a rozvoj. Spolupráce založená na důvěře je pro nás důležitá.
Nasloucháme si a pomáháme. Tomu odpovídá i náš systém práce. Orientace na řešení, porozumění potřebám klienta a vzájemná spolupráce je pro nás klíčová.

Naše příběhy

Dorota Holas

Reinsurance Client Services Team Leader

I started my career at Aon in 2009 as a member of Client Services team providing service to Polish insurance companies. After two years I became Premium Coordinator – this new role let me to develop my knowledge in premium area by providing training to new colleagues and supporting existing ones. In 2018 I took over the responsibility for CEE Client Services team as a Team Leader.

Looking retrospectively: in 2009 I was interested in getting job position where I can use foreign languages and expand reinsurance background gained during my master studies. At Aon I found even more than that! It’s a place where individual can learn and grow. Aon provides internal and external trainings, supports and motivates everyone for their individual success. Each day is unique as you deal with different activities and tasks helping you to grow.

více

Pavel Frolov

Broker – Facultative Reinsurance

Working for a number one reinsurance intermediary in the world is a big privilege but also a big responsibility, a challenging but very diverse and special career path that I have chosen and never regretted!

From joining a company more than 3 years ago as a Junior Broker assisting my superiors in day to day business tasks to this day becoming a Reinsurance Broker responsible for a strong business portfolio in several countries, my career is always enlightened by extraordinary people, out of box ideas, hidden opportunities and moments of joy.

One thing that I particularly like about Aon is a special winning spirit, which is shared across the teams and goes in line with the motto “anything is possible”. This mindset is certainly transferable to other aspects of anyone’s life, helping to reach new horizons and make meaningful decisions.

více

Jan Bakule

Broker - Financial & Professional Services

I started my career at Aon in April 2019 in department of Commercial Risk Solutions. I´m currently working in Financial & Professional Services team on the position of Broker focused on running & implementation of major outgoing programs from Prague together with specialization in M&A and Transaction Solutions.

What I like most about working at Aon are the people there, who are really true professionals and always willing to help. Each of our colleague is unique in something and contributes their work to our mutual success.

I perceive Aon as a company where everyone has unlimited opportunities and almost everything is possible. I would like to stick to it and continue to grow together with Aon.

více

Jan Dittmayer

HR Consultant

Součástí Aonu jsem se stal na konci roku 2014. V tu dobu jsem ještě studoval vysokou školu a byl jsem velmi vděčný, že jsem tady dostal šanci, ačkoli jsem neměl prakticky žádné předchozí zkušenosti. Pracoval jsem v týmu HR Consultingu a vykonával jak běžnou administrativu, tak přípravu reportů, analýz a prezentací vycházejících z průzkumů spokojenosti a motivovanosti zaměstnanců.

Od té doby jsem díky práci v Aonu získal mnoho nových dovedností, setkal se se spoustou zajímavých kolegů i klientů a našel zde přátele na celý život. Zároveň jsem dostal dostatečný prostor na to, abych dokázal získat dva vysokoškolské tituly.
Po dokončení školy jsem nastoupil na pozici HR Consultant se zaměřením na zaměstnanecké benefity. V rámci své každodenní práce komunikuji jak s klienty, tak s poskytovateli samotných benefitů a zpracovávám projekty zaměřené na implementaci a poradenství. Mám příležitost každý den pracovat s kolegy z celého světa a stále se učit nové věci. Dělám tak práci, která mě naplňuje, s lidmi, s kterými je radost pracovat, a proto bych si práci v Aonu vybral kdykoli znovu.

více

Šárka Černá

Head of Product EMEA, APAC & Canada – Impact Forecasting

I joined Aon‘s Impact Forecasting in 2010 straight after obtaining my MSc. degree in Mathematical Modelling and it has been a hell of a ride ever since. I started as a model developer focusing on the statistical modelling, after 5 years I moved to client consultancy with focus on Canada and CEE to finally become a leader of a team responsible for shaping the Impact Forecasting product offering.

Our work is a unique combination of applied science and re/insurance business within a truly global environment. Its fast pace and high expertise is probably not for everybody, although the rewarding feeling of being part of something with tangible impact is truly worth it as our products are enabling the latest natural science to serve the actual need for risk assessment and management related to natural and man-made perils.

Also, as our team is a collection of like-minded experts with various backgrounds, by combination of our unique skill sets and access to technology we are able to find a solution to any challenge while having lots of fun all along ?

více

Theodor Fiala

Catastrophe Modeller

Do Aonu jsem nastoupil v lednu 2009. Vybral jsem si ho, protože práce v oddělení Cat managementu se týká přírodních katastrof, což souvisí s mým studiem geografie na vysoké škole. Mou náplní je modelování škod z povodní, vichřic a dalších katastrof.

Zpočátku jsem dostával data od klientů, zmodeloval je a výsledky odeslal zpět. Brzo jsem ale začal spolupracovat s vývojáři na novém povodňovém modelu pro Polsko. Úzce také spolupracuji s makléři při naceňování zajistných programů.

V loňském roce jsem se stal vedoucím týmu, který se zaměřuje na modelování rakouských klientů. Díky tomu jsem mohl oživit své znalosti němčiny.
Na práci mě baví její pestrost. Překvapilo mě, že se v Aonu mohou uplatnit lidé s nejrůznějším původem a vzděláním. Setkávání s nimi je obohacující. To jsou také hlavní důvody, proč bych práci v Aon doporučil svým přátelům.

více

Svatopluk Luska

Billing Specialist

Do Aonu jsem přišel z pojišťovny v roce 2011 na oddělení mezinárodních programů. Toužil jsem po změně a zároveň jsem chtěl zůstat ve svém oboru. Přátelský kolektiv, ideální lokalita firmy, denní využívání anglického jazyka a velmi zajímavé finanční ohodnocení mě přesvědčili o tom, že Aon bude správná volba. A taky byla!

Firma procházela (a stále prochází) neustálým vývojem, a tak jsem se i já „vyvinul”. Po 2,5 letech jsem se rozhodl změnit svoji roli v rámci společnosti a přestoupil jsem na finanční oddělení. Krom fakturace mám na starosti měsíční uzávěrky, platby pojistného do pojišťoven či rekonciliace plateb s ostatním pobočkami.
Aon je obrovskou mezinárodní společností a i přes některé své korporátní neduhy je určitě dobrou volbou nejen pro profesionály z oboru, ale třeba i čerstvé absolventy.

více

Michal Vychodil

ICT Manager

Do Aonu jsem nastoupil, protože spojuje výhody korporátu (nejlepší dostupné technologie, efektivní procesy) a malé firmy (všichni se navzájem známe a každý ví, kdo co kde dělá). Sám jsem zodpovědný za “výrobní linky” :), tedy IT technologie a řešení, a to už skoro 20 let.

Nejvíc oceňuju přístup k aktuálním top platformám a aplikacím, možnost lokálně uplatnit globální nástroje, které by jinak ve firmě této velikosti nebyly uplatnitelné. Myslím, že každého překvapí tvůrčí prostředí ve firmě, kde se uplatní každý rozumný názor. Skoro nic tu není problém.

více

Benefity

Jsme mezinárodní prosperující firma, která podporuje a odměňuje své zaměstnance. Vedle zajímavé práce nabízíme řadu užitečných benefitů, které naši zaměstnanci oceňují a hlavně využívají.

Rádi vám tento balíček představíme třeba na osobním pohovoru.
A věřte, že se máte na co těšit.

Studenti a absolventi

Studenti a absolventi jsou u nás srdečně vítáni.
Společně se dohodneme tak, aby vám to vycházelo časově a mohli jste kombinovat školu i práci.
Vše potřebné vás naučíme, stačí jen chtít.

Jak to u nás vypadá

Kanceláře máme v centru Prahy na Václavském náměstí.
Dbáme na to, aby prostředí, ve kterém pracujeme, bylo příjemné, moderní a šetrné k přírodě.
Rádi vás provedeme i osobně.