Volná místa

Reinsurance & Capital Advisory

Víte, že existuje i pojištění pro pojišťovny? Říká se tomu zajištění. Zajímá vás to? Přidejte se k nám!

Risk Advisory

Z důvodu ekonomických, demografických a geopolitických změn se firmy potýkají s vysokou mírou nepředvídatelnosti. Chcete patřit do týmu, který jim nabízí poradenství v oblasti rizik? Přidejte se k nám.

HR Advisory

Vše je o lidech a na zaměstnancích záleží. Proto firmám pomáháme dosahovat lepších obchodních výsledků s důrazem na roli zaměstnanců ve společnosti.

Aktuálně hledáme

Nenašli jste se?

Momentálně nenabízíme žádnou pozici, která by vás zajímala? Nevadí.
Třeba se brzy něco uvolní. Nechte nám pro tento případ své CV a my se vám ozveme hned, jakmile pro vás něco najdeme.

Poslat životopis

Výběrové řízení

  1. Pošlete nám svůj životopis, nebo odkaz na LinkedIn, a připojte pár vět o tom, proč vás daná pozice zajímá.

  2. Pozveme vás na dvě až tři setkání. Potkáte svého šéfa, zástupce z HR a seniorního kolegu nebo třeba i generálního ředitele.

  3. Jsme zvědaví na to, co znáte, umíte, co vás baví a zajímá. Využíváme případové studie, abychom vám více přiblížili, čeho se naše práce týká.

  4. Pokud vše klapne, domluvíme se na datu nástupu a podpisu smlouvy. Pak už se jen budeme těšit, až nastoupíte a přidáte se do našeho týmu.

Adaptace

Víme, že nástup do nové práce a kolektivu není úplně snadný. Na začátku vás proto čeká úvodní dopoledne, kdy vás seznámíme s fungováním firmy.
Potkáte členy HR týmu, IT tým, svého manažera a tým, do kterého budete patřit. Seznámíte se s našimi systémy a projdete prvním školením.
Předáme vám individuální adaptační plán, který vás seznámí i s vaším mentorem. Najdete zde přehled úvodních školení, cílů a úkolů tak, abychom vám co nejvíce usnadnili nástup a vaše první měsíce u nás.