Aon: Leader in human resources, reinsurance & risk Czech Republic
Careers | Aon

Careers at Aon CEE


Commercial Risk Solutions, divize společnosti Aon Central and Eastern Europe se zabývá poradenstvím v oblasti rizik a zprostředkováním pojištění podniků a podnikatelů. Jsme součástí nadnárodní skupiny Aon Plc, která je vedoucím poskytovatelem služeb na poli risk managementu, pojišťovacího a zajišťovacího makléřství a konzultací v oblasti lidských zdrojů. Mezi naše klienty patří mimo jiné finanční instituce, výrobní podniky či zábavní průmysl.

Broker / Správa flotil

Zajímá Vás oblast automotive, pojištění flotil, řízení rizik a rádi jste v kontaktu s klienty a stáváte se jejich partnerem a rádcem? Pak toto může být ta správná příležitost pro Vás. Hledáme totiž nového kolegu či kolegyni, který doplní naše broking týmy a nebojí se překonávat překážky.

Jaká bude Vaše role?

 • Bude Vám svěřeno určité portfolio korporátních klientů, pro které budete mít na starosti pojištění flotil. Vaším úkolem přitom bude o klienty pečovat, budovat a prohlubovat s nimi vztahy. Zároveň Vás čeká i stejný úkol při kontaktu s pojistiteli.
 • Stanete se součástí týmu, který tvoří jméno společnosti na trhu. Je proto nezbytné při každé činnosti dbát na důležitost a potřeby klienta a poskytovat mu služby na nejvyšší úrovni.
 • Žádná činnost se však neobejde bez dostatečné přípravy. Nezbytná proto bude pravidelná příprava materiálů pro klienty a několik administrativních činností včetně evidence pojistných smluv či práce s klientskou databází.
 • Samozřejmou součástí Vaší práce bude aktivní spolupráce s ostatními brokery a jinými týmy ve společnosti.

Co Vám můžeme nabídnout?

 • Jako globální společnost můžeme nabídnout stabilní zázemí, nejvyšší úroveň know-how a profesionální tým brokerů a rizikových konzultantů.
 • Součástí naší nabídky je motivační bonusový systém a flexibilní balíček benefitů, kdy si prostřednictvím cafeterie sami vybíráte, co je pro Vás ten správný benefit.
 • Můžeme Vám také nabídnout možnost profesního a kariérního růstu a seberealizace. Součástí toho je řada různých školení či jazykové kurzy.
 • Protože chápeme, že někdo je ranní ptáče a někdo naopak sova, máme u nás flexibilní pracovní dobu v rámci pracovního týdne. To nám napomáhá i v nalezení rovnováhy mezi pracovním a osobním životem.
 • Navíc máme k dispozici příjemné a moderní prostředí přímo v srdci Prahy na Václavském náměstí, pár kroků od stanic Můstek a Muzeum. Nabídnout tedy můžeme i skvělou lokalitu!

Co byste měl/a umět či mít?

 • Pokud již máte zkušenost s pojištěním flotil / autopojištěním, budeme rádi. Vítáme však i šikovné absolventy, kteří zatím získávali praxi ke studiu.
 • Stejně tak praxe v oddělení Likvidace automobilových škod v pojišťovně je výhodou, ale ne nutností.
 • Hledáme kandidáta, který je schopen a ochoten se s klientem domluvit nejen v češtině, ale i v angličtině. Jsme mezinárodní společnost, a proto u nás mezinárodní klient není výjimkou.
 • Nezbytností jsou komunikační schopnosti, smysl pro týmovou práci, příjemné a profesionální vystupování. Zároveň je ale nutné mít analytické myšlení a důraz na detail.
 • Ne všichni naši klienti sídlí v Praze, je proto potřeba mít řidičský průkaz skupiny B a být si za volantem jistý/á!

Věděli byste rádi předem více informací o tom, jak v Aon probíhají pohovory a výběrové řízení? Pak se koukněte na následující článek http://bit.ly/2FZfxdp

Nebo jste zvědaví, jak to vypadá u nás v kancelářích? Nakouknout můžete zde https://bit.ly/2MHDvQN

Information about the vacancy

Job location

Václavské náměstí 832/19, 110 00  Praha-Nové Město, Czech Republic

Employment type

Full-time work

Type of employment

Employment contract

Required education

Secondary education or professional training with a school-leaving exam

Required languages

Czech (proficient), English (intermediate)

Posted by

Aon Central and Eastern Europe a.s.

The vacancy is suitable for graduates.

 

Contact

Aon Central and Eastern Europe a.s.
Lenka Hralová
Václavské náměstí 832/19
110 00  Praha 1-Nové Město
Česká republika

Find office locations